Anasayfa    

Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız 2002 yılında kurulmuştur. Bu süre içerisinde sürekli ilerleme ve büyüme kat etmiştir. Müşteri Odaklı olmayı, Müşterisine uygun tasarım ve üretim çözümleri sunmayı amaçlamıştır. Bursa Tabela, Dispy, Avcıadam gibi patentli isim markalarının kurucusudur.

Hızlı ve
Pratik Çözüm
Temiz ve
Güzel İşçilik
Güvenlikli ve
Tedbirli Montaj


Bünyesindeki tasarım grubu isle müşterisinin özgün kurumsal kimliğinden sapmadan ürün üretmektedir. Her tasarım için sizin onayınıza sunulmadan üretime başlanmaz ve gelen onay maili ile üretime başlanır.

Ürünlerin montaj ve nakliyesi ile satış sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetler konusunda uzman bir kadro tarafından yürütülmektedir.


EYÜP KANGAL

Merhaba, Firmamızda yöneticilik ve proje kısmı ile ilgileniyorum.
 
Fatih BAKIRCI
Merhaba, Firmamızda Grafiker görev alıyorum, Sipariş öncesi tasarım çalışmalarınız ile ilgileniyorum

 Serdar GÜLER
Firmamızda S.E.O görevindeyim. Kurumsal Müşterilerimize hızlı çözüm hizmeti vermekteyim...


Bünyesinden bulunan iç mekan DX5 ve DX7 kafa 2016 model iç mekan eko solvent baskı makinesi, Mutoh Optik okuyuculu 2017 model kesim makinesi ve i512 kafa solvent dijital baskı makinesi 2017 model baskı makinesi ile kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.

Bünyesinde bulunan 300x150 kesim tablolu cnc işleme makinası (italyan motor), 200x150 cm Pleksi lazer kesim makinesi ile Alüminyumdan saca, Foreks den polikarbona, Pleksi den ahşaba kadar bir çok malzemeyi istenilen şekilde 3 boyutlu olarak kesebilmek de ve dekupe edebilmektedir.